Palmares


Clubkampioenschap                         

1986   Roger Lemmens
1987   Roger Lemmens
1988   A reeks  Roger Lemmens                    B reeks  Achiel Vanhees
1989   A reeks  GEEN                                    B reeks  André Put
1990   André Put
1991   Roger Lemmens
1992   Roger Lemmens
1993   Patrick Van Baekel
1994   Patrick Van Baekel
1995   Roger Lemmens
1996   Roger Lemmens
1997   Pieter Kiers  (na rapidtoernooi tegen Cies Gysen)
1998   Tony Schapmans
1999   Jan Croonenborghs
2000   Gustaaf Plu
2001   Pieter Kiers
2002   Wim Luyckx
2003   Wim Luyckx  (op scheidingspunten van Jan Croonenborghs)
2004   Wim Luyckx
2005   Kenneth Vansichen
2006   Bart Guedens
2007   Luc Geerts (na rapidtoernooi tegen Gustaaf Plu)
2008   Piet Ulburghs
2009   Gustaaf Plu
2010   Kenneth Vansichen (na rapidtoernooi tegen Wesley Carmans)
2011   Luc Geerts
2012   Luc Geerts
2013   Luc Geerts
2014   Peter Van den Broeck (na rapidtoernooi tegen Piet Ulburghs)
2015   Peter Van den Broeck
2016   Piet Ulburghs
2017   Wesley Carmans
2018   Piet Ulburghs
2019   Kenneth Vansichen
2020   GEEN – Leider tussenstand Kenneth Vansichen* – Stopgezet (COVID-19)
2021   GEEN
2022   Kenneth Vansichen

Aantal titels:

7         Roger Lemmens
4         Luc Geerts en Kenneth Vansichen*
3         Wim Luyckx en Piet Ulburghs
2         Patrick Van Baekel, André Put, Gustaaf Plu, Pieter Kiers en Peter Van den Broeck
1         Achiel Vanhees, Tony Schapmans, Jan Croonenborghs, Bart Guedens en Wesley
Carmans

Snelschaakkampioenschap

Voorwaarden Snelschaakkampioen Paal: Hoofdaansluiting Paal en/of deelname aan het clubkampioenschap van Paal     

1997   Tony Schapmans          
1998   Tony Schapmans
1999   Yves Schapmans          
2000   Kenneth Vansichen       
2001   Pieter Kiers                  
2002   Luc Geerts                    
2003   Kenneth Vansichen       
2004   Kenneth Vansichen
2005   Kenneth Vansichen
2006   Kenneth Vansichen
2007   Kenneth Vansichen
2008   Kenneth Vansichen
2009   Joost Verheyen
2010   Joost Verheyen      (Algemene titel: Jelle Sarrau)
2011   Joost Verheyen
2012   Kenneth Vansichen
2013   Kenneth Vansichen
2014   Joost Verheyen
2015   Piet Ulburghs         (Algemene titel: Jelle Sarrau)
2016   Joost Verheyen      (Algemene titel: Jelle Sarrau)
2017   Joost Verheyen      (Algemene titel: Jelle Sarrau)
2018   Kenneth Vansichen en Piet Ulburghs (Algemene titel: Jelle Sarrau)
2019   Kenneth Vansichen(Algemene titel: Jelle Sarrau)
2020   GEEN – niet plaatsgevonden (COVID-19)
2021   Joost Verheyen      (Algemene titel: Jelle Sarrau)
2022 Kenneth Vansichen en Luc Geerts (Algemene titel: Sebastian Gong)

Aantal titels:

12 Kenneth Vansichen
7         Joost Verheyen
2         Luc Geerts, Tony Schapmans en Piet Ulburghs
1         Yves Schapmans en Pieter Kiers

Dubbel (Clubkampioen – Snelschaakkampioen)

1998   Tony Schapmans
2001 Pieter Kiers
2005   Kenneth Vansichen       
2018   Piet Ulburghs
2019   Kenneth Vansichen
2022 Kenneth Vansichen

Snelschaakkampioenschap JEUGD    

AlgemeenJongensMeisjes
2005Paul Van ValderenPaul Van ValderenLaura Briers
2006Laura BriersSeppe SleursLaura Briers
2007Ben TuerelinckxBen Tuerelinckx/

Beker van Paal                                

1997   Pieter Kiers
2006   Luc Geerts

Laddercompetitie                            

Winnaar:

1993   Patrick Van Baekel
1994   Pieter Kiers
1995   Roger Lemmens
1996   Patrick Van Baekel
1997   Bart Guedens

Century’s:

Bart Guedens 126 (December 1994)
Denis Bleuckx 124 (November 1995)
Etienne Lemmens 104 (april 1995)

Hoogste waardepunten:

Pieter Kiers 1871 (September 1995)

Rapiddrieluik (vierluik) (Paal – Beringen – Tessenderlo – (Leopoldsburg))

1995-1996

Paal: Gilbert Lambrechts
Tessenderlo: Freddy Cleuren
Beringen: Cies Gysen
Eindwinnaar: Gilbert Lambrechts

1996-1997

Beringen : Joost Verheyen
Paal: Gilbert Lambrechts
Tessenderlo: Paulus Thoeng

1997-1998

Beringen: Koen Gruyaert
Tessenderlo:???
Paal:???

1998-1999

Tessenderlo: Joost Verheyen
Beringen: Joost Verheyen
Paal: Herman De Wel
Eindwinnaar: Leander Laruelle

1999-2000

Paal: Patrick Maes
Leopoldsburg: Joost Verheyen
Tessenderlo: Piet Ulburghs
Beringen: Patrick Maes
Eindwinnaar: Patrick Maes

2000-2001

Heusden: Joost Verheyen
Tessenderlo: Herman De Wel
Paal: Jozef Claes
Heppen: Herman De Wel
Eindwinnaar: Herman De Wel

2001-2002

Paal: Marc Cluyts
Heppen: Leander Laruelle
Tessenderlo: Herman De Wel
Heusden: Herman De Wel
Eindwinnaar: Herman De Wel

Snelschaak vierluik (Paal – Beringen – Tessenderlo – Leopoldsburg)

2001-2002 Joost Verheyen
2002-2003 Stefaan Burger

Beker van Limburg                           

Winnaar

1996   OSK–Paal
1997   Paal-OSK

Limburgse Interclub

Kampioen

PAAL 1 2001-2002(3de afdeling LIC)
PAAL    2010-2011(3de afdeling LIC)
PAAL 1 2014-2015(2de afdeling LIC)
PAAL 1 2016-2017(2de afdeling LIC)

Vice-kampioen

PAAL 1 1994-1995(3de afdeling LIC)
PAAL 1 1996-1997(3de afdeling LIC)
PAAL 2 1996-1997(3de afdeling LIC)
PAAL 1 2002-2003(2de afdeling LIC)

Limburgs Rapidkampioenschap 60+ 

D-klasse

2005 Maurice Vanhoudt

Limburgs Individueel 60+ 

D-klasse

2005 Maurice Vanhoudt

Limburgs Individueel

C-klasse

1996 Pieter Kiers*
2001 Georges Poels *

(* Hoofdaansluiting Tessenderlo)

Limburgs Jeugdkampioenschap

1996 Kenneth Vansichen (pionnen)
1997 Kenneth Vansichen (miniemen)
1998 Kenneth Vansichen (miniemen)
1999 Kenneth Vansichen (kadetten)

Limburgs Jeugdsnelschaakkampioenschap

1997 Kenneth Vansichen (miniemen)
1998 Kenneth Vansichen (miniemen)
1999 Kenneth Vansichen (kadetten)

Limburgs Jeugdrapidkampioenschap

1999   Kenneth Vansichen (miniemen)
2000   Kenneth Vansichen (kadetten)


Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.